Jeśli szukasz cudownego ❤️ kociaka rasy Ragdoll napisz do nas

Zapowiedzi i planowane mioty kota Ragdoll lato 2023

Pragniemy poinformować o planowanych miotach kociąt Ragdoll w 2023 r. Spodziewamy się, że w maju 2023 r. w naszej domowej hodowli kotów rasy Ragdoll pojawią się zdrowie, piękne kociaki. Mamusią zostanie nasza spokojna i opiekuńcza Leslie, ojcem piękny kocur Winner II z hodowli Koci Eden*PL. Rodzice kociąt posiadają wykonane badania wykluczające choroby genetyczne takie jak HCM, PKD oraz PRA a także choroby zakaźne FiV oraz FeLV (do wglądu w hodowli). Kotka jest już po badaniach kontrolnych w przychodni weterynaryjnej. Kociaki rosną zdrowo, ciąża przebiega prawidłowo.

Spodziewamy się kotków w kolorze seal oraz blue, Kocięta będą gotowe do zamieszkaniu w nowym domu na przełomie sierpnia/września 2023 r. Kociaki będą odpowiednio do ich wieku odrobaczone oraz zaszczepione. Każdy z nich będzie posiadał identyfikator (mikrochip). Kociaki opuszczą hodowlę po zabiegu kastracji (kot rodzinny), nie wcześniej niż przed 14 tygodniem ich życia.

W celu rezerwacji kota lub uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznego pod numerem 691 658 919
  • tekstowego: email kontakt@raglotte.pl
  • Facebook https://www.facebook.com/raglottepl/
  • Instagram https://www.instagram.com/raglotte_pl/

Dla naszych kociaków szukamy cudownych, pełnych miłości i troski domów dlatego też przed podjęciem decyzji o zakupie kociaka zalecamy, aby poznać charakter i osobowość kota rasy Ragdoll a także wymagania dotyczące opieki czy pielęgnacji. Warto dowiedzieć się jak dbać o kociaka w nowym domu. Bardzo ważne jest również określenie czy wśród przyszłych opiekunów kociąt występują reakcje alergiczne.

Kolejny miot planujemy pod koniec 2023 roku na przełomie listopada/grudnia. Kociaki będą mogły zamieszkać w nowych domach po ukończeniu min. 14 tygodnia ich życia. Więcej szczegółów podamy już wkrótce.

Dodaj komentarz