Jeśli szukasz cudownego ❤️ kociaka rasy Ragdoll napisz do nas

Zapowiedzi i planowane mioty kota Ragdoll jesień 2023

Z wielką radością zapraszamy wszystkich miłośników kociaków rasy Ragdoll do naszej hodowli! To wyjątkowa chwila, ponieważ spodziewamy się nowego miotu tych uroczych, przyjaznych i niezwykle uroczych kotków. Nasza kotka rasy Ragdoll, Beesha*PL PORCELAIN DOLL of Raglotte*PL (RAG a 03). Spodziewane narodziny miotu będą miały miejsce we wrześniu tego roku. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją jednego z tych cudownych kociąt, to już teraz masz okazję zapisać się na listę oczekujących.

Spodziewamy się kotków w kolorze seal oraz blue. Kocięta będą gotowe do zamieszkania w nowym domu po ukończeniu 14 tygodni w grudniu 2023 r. Kociaki będą odpowiednio do ich wieku odrobaczone oraz zaszczepione. Każdy z nich będzie posiadał identyfikator (mikrochip). Kociaki opuszczą hodowlę po zabiegu kastracji (kot rodzinny).

W celu rezerwacji kota lub uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznego pod numerem 691 658 919
  • tekstowego: email kontakt@raglotte.pl
  • Facebook https://www.facebook.com/raglottepl/
  • Instagram https://www.instagram.com/raglotte_pl/

Dla naszych kociaków szukamy cudownych, pełnych miłości i troski domów dlatego też przed podjęciem decyzji o zakupie kociaka zalecamy, aby poznać charakter i osobowość kota rasy Ragdoll a także wymagania dotyczące opieki czy pielęgnacji. Warto dowiedzieć się jak dbać o kociaka w nowym domu. Bardzo ważne jest również określenie czy wśród przyszłych opiekunów kociąt występują reakcje alergiczne.

Kolejny miot planujemy wiosną 2024 roku.. Kociaki będą mogły zamieszkać w nowych domach po ukończeniu min. 14 tygodnia ich życia. Więcej szczegółów podamy już wkrótce.

Dodaj komentarz