Jeśli szukasz cudownego ❤️ kociaka rasy Ragdoll napisz do nas

Zapowiedzi i planowane mioty kota Ragdoll lato 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza hodowla oczekuje wyjątkowego miotu kotów rasy Ragdoll!

Nasza piękna kotka Leslie o umaszczeniu seal mitted to wspaniała przedstawicielka rasy. Charakteryzuje się nie tylko urokliwym wyglądem, ale także spokojnym i kochającym usposobieniem. Uwielbia towarzystwo ludzi i doskonale odnajduje się w roli czułej matki.

Dostojny kocur Apollo, o umaszczeniu seal mitted lynx, to nasz dumny przedstawiciel rasy. Jego wygląd wyróżnia się eleganckim prążkowaniem. To kot o wspaniałym temperamencie – pełen energii, a jednocześnie niesamowicie przyjazny i towarzyski. Jego zrównoważony charakter i otwartość sprawiają, że jest idealnym towarzyszem zarówno dla ludzi, jak i innych zwierząt.

Spodziewamy się kotków w kolorze seal, może wystąpić pręgowanie. Kocięta będą gotowe do zamieszkania w nowym domu po ukończeniu min. 14 tygodni ( mniej więcej w październiku
2024 r.) Kociaki będą odpowiednio do ich wieku odrobaczone oraz zaszczepione. Każdy z nich będzie posiadał identyfikator (mikrochip). Kociaki opuszczą hodowlę po zabiegu kastracji (kot rodzinny) z wyprawką na pierwsze dni w nowym domu.

W celu rezerwacji kota lub uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznego pod numerem 691 658 919
  • tekstowego: email kontakt@raglotte.pl
  • Facebook https://www.facebook.com/raglottepl/
  • Instagram https://www.instagram.com/raglotte_pl/

Dla naszych kociaków szukamy cudownych, pełnych miłości i troski domów dlatego też przed podjęciem decyzji o zakupie kociaka zalecamy, aby poznać charakter i osobowość kota rasy Ragdoll a także wymagania dotyczące opieki czy pielęgnacji. Warto dowiedzieć się jak dbać o kociaka w nowym domu. Bardzo ważne jest również określenie czy wśród przyszłych opiekunów kociąt występują reakcje alergiczne.

Kolejny miot planujemy jesienią 2024 roku. Kociaki będą mogły zamieszkać w nowych domach po ukończeniu min. 14 tygodnia ich życia. Więcej szczegółów podamy już wkrótce.

Dodaj komentarz